Anasayfa > Günün Haberleri > Sitene ekle > Arşiv > İletişim > Künye > Reklâm
__________________________________________________________________________________________
Güncel -
Spor - Siyaset - Ekonomi - Medya - Polemik - Dünya - Teknoloji - Sağlık –Kültür Sanat- Eğitim – Röportaj – Reklâmlar

   Üyemiz Değilseniz! Tıklayın   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (06) BÎJI KURDISTAN   Saruhan Oluç:Defolun gidin' zihniyetiyle 'Fırat'ın doğusunu temizleyeceğiz' aras   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (10) BÎJI KURDISTAN   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (08) BÎJI KURDISTAN   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (10) BÎJI KURDISTAN   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (10) BÎJI KURDISTAN   Hikmet SERBİLİND:KÖLE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞE ENGELDİR   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (10) BÎJI KURDISTAN   Behsa PYD–Salih Mislim, Tirkiyê – PKK û daxwaz û hevdîtinên veşartî dike   KURDISTANA-BAKUR, NÛÇA NÛ (10) BÎJI KURDISTAN
Onur Yazarımız

Konuk Yazarlar

Ana Menü
 
Ana SayfaAna Sayfa
    Ana Sayfa

    Konu Başlıkları
    Haber Gönder
    Haberler
Diğer Başlıklar
    Evo UserBlock
    Yazarlar
    Site Haritası
    Haber Arşivi
    Yönetici Notu
    Reviews
    Tavsiye Et
    NukeSentinel
    İletişim Formu
    Sorularınız
Üyeler
    Üye Bilgileri
    Üye Hesabınız
    Üye Listesi
    Üye Grupları
    Özel Mesaj
Birlikte
    Forumlar
    Destekleyenler
    Anket
    Arama
Sayfa İstatistikleri
    Top 10
    İstatistikler
Linkler
    Yararlı Programlar
    Web Siteleri

Arama
 Bağış - Reklam
Sitemizin yaşaması ve daha iyi bir içerikle yayın hayatına devam etmesi için reklam ve bağışlarınıza ihtiyacımız var. Lütfen Buraya Tıklayarak bizimle ilişkiye geçin... Şimdiden teşekkür ederiz....

Top 10 Links
 

Günün Haberi
 

187) T.C'de Nala M?h, M?ha Nal aramak-30-11.2011
T.C'de Nala Mıh, Mıha Nal aramak-30-11.2011

Kürt sorununa Çorap örmekDüşünün ki, Devlet İmralı’ya gidenlere izin savcılıktan çıkartıyor, gününü ve saatini belirtiyor, gemi ile İmralı adasına rehberlik yaparak Apo’nun huzuruna çıkartılıyor ve yanında bir veya iki gözetleyici bırakıyor, etrafında süngülü askerler kontrolü altında ziyaretçiler denetleniyor.


1999’dan günümüze dek İmralı’dan gelen yazılar bütün okur ve yazarlar tarafından okunuyor. Milletvekilleri Apo’unu yazıları üzerinde tartışıyor. Apo, TBMM’de de tartışılıyor, Türk ve Kürt yazarları İmralı’dan gelen yazıları okuyarak özümlüyor ve basın, yayın organlarda harıl harıl yayınlanıyor. TV. Ekranlarında Avukatların aracıyla gelen yazıların üzerinde örnekler veriliyor, bunlar yetmemiş gibi Apo’nun yazıları birçok Türk milletvekillerin çantasında taşınıyor.


Benim, Kurdistana Bakur Sitesinde yayınlanan yazılarımı bazı Avukatların dosyasında saklı, arşivlendiği için eş değerde suç sayılıyor.


AKP iktidarı bir şeylerin peşinde ama ne yaptığı belli değil. Kafa karışıklığı bahar ve kış mevsimi kadar birbirlerinden uzak darbe anlayışı var. AKP de biliyor ki, tek iktidar yüreğinin taşıması belli bir döneme kadar yürür ve sonra tıkanır kalır.


Bu hızlı koşmanın ardında hayırlı bir haber beklenmemeli. AKP’nin son yaşam dönemi olduğu için, son iktidar çırpınışında şaşkınlık içinde yenileme ve gerileme sürecini yaşıyor.


Erdoğan’ın Dersim katliamı için T.C devleti adına özür diledi. Bu bir adımdır, desteklemek gerekir. Sivas katliamını dile getiriyor ve yeniden araştırmalar ve tahkikatlar peşinde olduğu için desteklemek gerekir. Kahraman Maraş Katliamın kim yaptığını ve nasıl planlama olduğuna dair yeniden araştırmalar başlatılmış ki, desteklemek gerekir.


Metin Metiner; Devlet, dersim halkını katliama uğrattı ve bu katliam doğrudur derse, bu noktada bu tezi desteklemek gerekir. Yani her olumlu somutların arkasında olan yeniliklerin yanında olmalı ve yanlışlara da hayır demeli.


Maalesef, bizimkiler karşı muhalefetlerin her şeyine hayır diyor ve meseleyi daha da körükleyip kızıştırıyor.

İpek böceğin hünerini ve ustalığını bizler de biraz öğrenip nasibimizi almalıyız.


Önce düşün, taşın, konuş, yaz ve tartış, tartışarak yanlışları bul, doğruların yanında ol, Her şeye de doğru deme, felaket olur.

KutbettinO@t-online.de
Copyright © KURDISTANA BAKUR-BIJI KURDISTAN Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 2011-12-04 (769 Okuma)

[ Geri Dön ]Bu Site Ali Usta tarafından yapılmıştır.


>Powered by Nuke-Evolution